Tasmania

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Tasmania

Nieruchomość na sprzedaż na Tasmanii

Szukasz nieruchomości na sprzedaż na Tasmanii?

Tasmania to odizolowane państwo wyspiarskie na południowym wybrzeżu Australii, znane z rozległych dzikich i nieregularnych terytoriów, w dużej mierze chronionych przez parki i rezerwaty przyrody. Na półwyspie Tasmanii znajduje się XIX-wieczne więzienie Port Arthur, a obecnie skansen, natomiast w portowym mieście Hobart, stolicy wyspy, w gruzińskich magazynach Salamanca Place znajdują się galerie sztuki i butiki.

Jeśli chcesz kupić nieruchomość na sprzedaż na Tasmanii, musisz wiedzieć, że sektor nieruchomości na Tasmanii zbiera negatywne sygnały dla dynamicznie rozwijającego się rynku nieruchomości, nawet jeśli ceny są wyższe niż kiedykolwiek.

Najnowszy kwartalny raport Real Estate Institute of Tasmania wykazał, że średnia cena domu Hobarta wzrosła o 12% w ciągu roku poprzedzającego luty.

 

Spadek sprzedaży domów w Hobart o 3,8% w tym samym okresie wskazuje, że rynek traci energię.

Prognozy mówią, że do końca tego roku rynek Hobart ostygnie.

Brak własności na rynku pomaga podnieść ceny, ale także sprawia, że ​​potencjalni nabywcy nieruchomości na sprzedaż na Tasmanii są bardziej ostrożni.

Ceny rosną i ludzie zaczynają mamrotać.

Naprawdę istnieje zapotrzebowanie na nowe nieruchomości na sprzedaż na rynku Tasmanii, aby zaspokoić popyt.

 

Jeśli chodzi o stolicę, Hobart traci tytuł najbardziej przystępnego cenowo miasta w Australii, ze średnią ceną domu na poziomie Adelajdy.

 

Hobart i okolice zdominowały listę 10 najbardziej poszukiwanych przedmieść Australii, z Battery Point, North Hobart, Richmond.

Średnia cena domu w Hobart w kwietniu wzrosła o 19% w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku i jest zdecydowanie największym wzrostem jakiegokolwiek innego kapitału.

Tasmania to obecnie najgorętszy rynek w Australii, z pewnością nigdy nie widzieliśmy takiej fali aktywności.

Wzrost zatrudnienia i słaby rozwój budownictwa mieszkaniowego to dwa czynniki, które spowodowały wzrost cen.

Podczas gdy inwestorzy w nieruchomości są prawdopodobnie kluczowym czynnikiem wzrostu cen, silny wzrost popytu na wynajem sugeruje, że rynek jest wspierany przez ludzi, którzy potrzebują mieszkania.

  •  
    Przeprowadzka do Tasmanii. Ekspatriuj i mieszkaj w Tasmanii

      Jedyny region wyspiarski kontynentu australijskiego, cudowna kolebka parków i rezerwatów przyrody, naród, który stanie się przedmiotem naszego mini-przewodnika to dziś Tasmania! Ze swoją stolicą, Hobart, która oferuje wiele możliwości i piękna, które każdego roku przyciągają turystów z całego ś ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 27859

Sprzedaż Teren rolniczy, Tasmania, Hobart, Hobart, Hobart

Reserved negotiation
Sprzedaż
Teren rolniczy

580000 m²
Działki na sprzedaż
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB